Wczytuję dane...
Regulamin

WARUNKI OGÓLNE

1. Sklep internetowy MARGO, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem oricom.redcart.pl, umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Właścicielem sklepu jest firma MARGO S.C. Adam Kurnicki, Michał Terlecki, ul.Wandy 6, 53-320 Wrocław, NIP: 897-16-28-679, Regon: 932137750,
BDO 000030125,  tel.71 3593787, e-mail: sklep@margo.wroc.pl

2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym MARGO są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto).PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

3. Podane przez użytkownika dane, w procesie składania zamówienia, są używane wyłącznie w celu jego realizacji. Nie są przetwarzane w celach marketingowych, ani udostępniane podmiotom zewnętrznym.

4. Niezbędnym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronach sklepu internetowego MARGO w trakcie składania zamówienia.

5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, MARGO zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia lub jego anulowania. O zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić zamawiającego.

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia, może utrudnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.

7. Zakupione towary są dostarczane pod wskazany w formularzu zamówień adres dostawy.

8. Klient dokonuje wyboru sposobu dostawy, wypełniając odpowiednie pole w formularzu zamówienia.

9. Podstawową formą dostawy w sklepie MARGO jest przesyłka kurierska. Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD. Koszt przesyłki jest następujący:

Przy płatności na konto sklepu:

  • Przesyłka kurierska dpd 20 zł  (podstawowa forma dostawy)
  • Paczkomat inpost 20 zł

Z płatnością przy odbiorze

  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25 złGWARANCJE I REKLAMACJE

10. Towary oferowane w sklepie internetowym MARGO są objęte gwarancją. Okres gwarancji jest podany w ofercie konkretnego towaru.

11. W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji należy skontaktować się z pracownikiem sklepu MARGO mailowo pod adresem serwis@margo.wroc.pl. Pracownik udzieli wszelkiej możliwej pomocy.

12. W przypadku konieczności przesłania reklamowanego towaru, należy to zrobić za pośrednictwem Poczty Polskiej, jako najtańszą przesyłkę rejestrowaną, na adres sklepu.PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

13. Konsument: Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. art 22.1 KC

14. Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od chwili wydania zakupionego towaru.

15. W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, konsument powinien w terminie 14 dni od wydania zakupionego towaru przesłać stosowne oświadczenie na adres sklepu.

16. Dopuszczalne jest przesłanie oświadczenia w formie elektronicznej lub wraz ze zwracanym towarem.

17. W przypadku odstąpienia od umowy zwracana jest kwota zakupu towaru. Podstawowa forma dostawy jest darmowa. Nie jest zwracany koszt dostawy niestandardowej, dodatkowo płatnej.

18. Zwrot płatności zostanie wykonany w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia odstąpienia od umowy. Zwrot płatności może zostać wstrzymany do czasu otrzymania zwracanego przedmiotu.

19. Konsument ponosi koszt zwrotu zakupionego towaru.

20. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

22. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Kupującego. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.

23. Dokonanie zakupu w sklepie internetowy MARGO jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.