Wczytuję dane...
Model: regBCH6ATH25
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja baterii odkurzacz BOSCH Athlet 25.2V BCH6ATH25

wymiana baterii w odkurzaczu BOSCH Athlet 25.2V BBH625W60/02, BCH6ATH25

Regeneracja akumulatora odkurzacza, polega na wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, SONY, Samsung lub LG, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika.BCH6ATH25, BCH6ATH25/01, BCH6ATH25K/01, BCH65RT25K

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion odkurzacza serii Bosch Athlet 25,2V (BCH6ATH25, BCH6L2561, BBH625, BCH6ATH25/01, BCH6ATH25K/01, BBH625W60/02, BCH65RT25K/03  i innych o napięciu 25,2V).

W cenie usługi zawarte są:
- czyszczenie wnętrza odkurzacza
- wymiana ogniw li-ion akumulatora
- programowanie sterownika odkurzacza
- testowanie akumulatora po regeneracji

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jak sfinalizować zakup usługi

zakup usługi regeneracji akumulatora Zakup Usługi: Znajdując się na stronie wybranego produktu, dokładnie przeczytaj opis usługi, aby upewnić się, że pasuje do Twojego akumulatora. Następnie kliknij przycisk "kup teraz" i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dokończyć zakup. Na etapie składania zamówienia podajesz adres do wysyłki zwrotnej, dane do faktury vat, wybierasz sposób wysyłki zwrotnej i formę płatności (przy odbiorze lub na konto). Kwota wysyłki podana podczas składanie zamówienia, dotyczy wysyłki zwrotnej, po regeneracji.
dostawa akumulatora do regeneracji Wysyłka do regeneracji: Po dokonaniu zakupu należy dostarczyć na adres sklepu akumulator który ma zostać zregenerowany. W przypadku odkurzaczy z wbudowanym akumulatorem, należy dostarczyć część odkurzacza w której jest wbudowany akumulator i silnik. Nie należy przysyłać żadnych akcesoriów tj. szczotki, rączki, pojemniki na kurz, chyba że są niedemontowalne. Nie należy dokonywać samodzielnej rozbiórki urządzenia, jest to dla nas dodatkowe utrudnienie, które może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Akumulator lub urządzenie można dostarczyć w dowolny sposób tj. osobiście, kurierem, pocztą. Ważne by zadbać o odpowiedni sposób zabezpieczenia, by nie uległo uszkodzeniu w transporcie.
regeneracja akumulatora Regeneracja: Po otrzymaniu Twojego akumulatora, rozpoczniemy proces regeneracji, który trwa zwykle od tygodnia do 2 tygodni. Bądź cierpliwy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi.
płatność za regenerację Płatność: Płatność za usługę można dokonać po zakupie usługi, ale nie później niż przed wysyłką zwrotną po regeneracji. Brak płatności lub wyboru płatności przy odbiorze skutkuje opóźnieniem wysyłki zwrotnej.
wysyłka akumulatora po regeneracji do klienta Wysyłka po regeneracji: Po wykonaniu usługi wyślemy akumulator (lub odkurzacz) z powrotem do Ciebie. Czas dostawy może zależeć od wybranej firmy kurierskiej. W dniu wysyłki wyślemy powiadomienie wraz z numerem listu przewozowego. Śledź status przesyłki, aby wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787