Wczytuję dane...
Model: regILIFEV5
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja baterii do ILIFE V3, ILIFE V5, ILIFE X5

regeneracja baterii do CHUWI V3, CHUWI V5, CHUWI X5

Regeneracja baterii, polega na otworzeniu baterii, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi bateria zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, SONY, Panasonic, SAMSUNG co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Bateria po regeneracji uzyska, pełną nominalną pojemność. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo baterię o właściwościach oryginału w cenie zamiennika.

oryginalny akumulator ILIFE V3S, ILIFE V5S, , ILIFE X5S

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora 11,1V li-ion do odkurzaczy autonomicznych serii ILIFE V3, ILIFE V5, ILIFE X5 .

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa li-ion  
- testowanie baterii po regeneracji

Czy mam baterię ILIFE V3, V5, X5 Model urządzenia iRobot Model baterii iRobot
Jak sprawdzić czy ta oferta dotyczy twojej baterii?

Jeśli model twojego urządzenia lub model twojej baterii, znajdują się na listach po prawej stronie, to możesz mieć pewność, że niniejsza oferta jest dla ciebie.

Jeśli nie jesteś pewien , zadzwoń tel.71 3593787 lub napisz maila sklep@margo.wroc.pl.
ILIFE V3
ILIFE V3S
ILIFE V3S PRO
ILIFE V5
ILIFE V5S
ILIFE V5S PRO
ILIFE X5

I-LIFE V3
I-LIFE V3S
I-LIFE V3S PRO
I-LIFE V5
I-LIFE V5S
I-LIFE V5S PRO
I-LIFE X5

CHUWI V3
CHUWI V3S
CHUWI V3S PRO
CHUWI V5
CHUWI V5S
CHUWI V5S PRO
CHUWI X5

CHUWI ILIFE V3
CHUWI ILIFE V3S
CHUWI ILIFE V3S PRO
CHUWI ILIFE V5
CHUWI ILIFE V5S
CHUWI ILIFE V5S PRO
CHUWI ILIFE X5
LI-ION 10,8V
LI-ION 11,1V

wymiana akumulatora w ILIFE V3S PRO, ILIFE V5S PRO, ILIFE  X5S PRO

Jak sfinalizować zakup usługi

zakup usługi regeneracji akumulatora Zakup Usługi: Znajdując się na stronie wybranego produktu, dokładnie przeczytaj opis usługi, aby upewnić się, że pasuje do Twojego akumulatora. Następnie kliknij przycisk "kup teraz" i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dokończyć zakup. Na etapie składania zamówienia podajesz adres do wysyłki zwrotnej, dane do faktury vat, wybierasz sposób wysyłki zwrotnej i formę płatności (przy odbiorze lub na konto). Kwota wysyłki podana podczas składanie zamówienia, dotyczy wysyłki zwrotnej, po regeneracji.
dostawa akumulatora do regeneracji Wysyłka do regeneracji: Po dokonaniu zakupu należy dostarczyć na adres sklepu akumulator który ma zostać zregenerowany. Nie należy dokonywać samodzielnej rozbiórki akumulatora, jest to dla nas dodatkowe utrudnienie, które może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Akumulator można dostarczyć w dowolny sposób tj. osobiście, kurierem, pocztą. Ważne by zadbać o odpowiedni sposób zabezpieczenia, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie.
regeneracja akumulatora Regeneracja: Po otrzymaniu Twojego akumulatora, rozpoczniemy proces jego regeneracji. Trwa on zwykle od tygodnia do 2 tygodni. Bądź cierpliwy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi.
płatność za regenerację Płatność: Płatność za usługę można dokonać po zakupie usługi, ale nie później niż przed wysyłką zwrotną po regeneracji. Brak płatności lub wyboru płatności przy odbiorze skutkuje opóźnieniem wysyłki zwrotnej.
wysyłka akumulatora po regeneracji do klienta Wysyłka po regeneracji: Po wykonaniu usługi wyślemy akumulator z powrotem do Ciebie. Czas dostawy może zależeć od wybranej firmy kurierskiej. W dniu wysyłki wyślemy powiadomienie wraz z numerem listu przewozowego. Śledź status przesyłki, aby wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787